Ustawienia

Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

WARSZTATY MUZYCZNE - KULTURA WŁĄCZA

Ocena 0/5

Tym razem animatorzy z Arbuza odwiedzili bibliotekę w Pinczynie. To artyści-aktywiści działający w obszarze edukacji i spraw społecznych, którzy pomagają młodym ludziom uwierzyć we własne siły.
Podczas tego spotkania młodzi odbiorcy (uczniowie klasy 8 SP) mogli liczyć na atrakcyjną muzykę, pokaz klipów wideo, utworów muzycznych i krótkich filmów wraz z dyskusją i przybliżeniem okoliczności powstania utworów i sylwetek ich autorów.
Uczniowie mieli okazję poćwiczyć i spróbować stworzyć własną muzykę.
Był to bardzo inspirujący czas i możliwość odkrywania swoich artystycznych talentów.

Zadanie to, było z projektu "KULTURA WŁĄCZA" realizowany przez Metropolia Gdańsk, Gdynia, Sopot w partnerstwie z Biblioteką Narodową w Oslo oraz Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną w Gdańsku.

Galeria zdjęć

Z przodu przy stołach siedzą animatorzy z Arbuza, młodzież siedzi na krzesłach i słucha. Na krzesłach w rzędach siedzi młodzież ósmej klasy. Przy stole siedzą animatorzy z Arbuza z rozłożonym sprzętem muzycznym. Meżczyzna podnosi ręce coś tłumacząc. Na projektorze wyświetlany jest krótki filmik z nagrania piosenki przez dziewczynę z Ukrainy. Na projektorze wyświetlany jest teledysk z nagrania przez ciemnoskórych chłopców. Na krzesłach w rzędach siedzi młodzież ósmej klasy. Uczennica klasy ósmej siedzi przy stole ze sprzętem muzycznym próbując nagrać jakąś melodię. Obok siedzi artystka prowadząca spotkanie. Na projektorze wyświetlana jest ścieżka dzwiękowa nagrania. Przy sprzęcie muzycznym siedzi chłopak w ciemnych włosach próbując bawić się dziwękami. Obok siedzi animatorka. Przy sprzęcie muzycznym siedzi dziewczyna w długich włosach próbując nagrać jakąs melodię. Przy stole ze sprzętem myzycznym siedzi dziewczyna bawiąc się dzwiękami, a obok siedzi animatorka prowadząca spotkanie. Animatorka siedzi przy stole trzymając mikrofon i sterując sprzętem muzycznym śpiewa różne melodie.