"TYDZIEŃ BIBLIOTEK" ROZPOCZĘTY!
Dzisiaj w bibliotece w Pinczynie rozpoczynamy "Tydzień Bibliotek". Dlatego też odwiedziła nas dzisiaj najmłodsza Grupa -"Koniczynki" z tutejszego przedszkola.
Bohaterami czytanki był "Psi patrol" , a późnej Dzieci z zapałem wykonywały zadania w tym temacie. Była malowanka wodna z książkowymi bohaterami ,oraz puzzle...Dziękujemy za te wspólne chwile pełne beztroski i dziecięcego entuzjazmu.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!