TEATRZYK " KSIĘGA MARZEŃ"
Z okazji Tygodnia Bibliotek w bibliotece w Zblewie i w Filii w Pinczynie odbył się spektakl pt.: "Księga marzeń" w wykonaniu Akademii Małego Teatru z Huty Śląskiej. Zaproszone zostały Liski oraz Sówki z Gminnego Przedszkola w Zblewie oraz grupy przedszkolne z Pinczyna: Maki, Modraczki i Margaretki. Był to spektakl łączący elementy bajki, muzyki i aktywnej zabawy. Serdecznie dziękujemy!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!