Logo Gminnej Biblioteki Publicznej w Zblewie

SEZON ŚWIĄTECZNY ROZPOCZĘTY!

Ocena 0/5

Sezon ŚWIĄTECZNY w bibliotece rozpoczęty. Serdecznie zapraszamy  po miłą lekturę.

Galeria zdjęć

Na okrągłym stoliku stoi przystrojona sztuczna choinka,a pod nią książeczka o św. Mikołaju i miś. Na biurku stoją dwie książki pt. "Promyczek na Święta" Klaudii Bianek i " Zaczarowana zima" Joanny Tekieli. Na biurku są wyłożone książki o tytułach " Gwiazdka pełna życzeń"  i  "Promyczek na święta" Klaudii Bianek . Na biurku w bibliotece są wyłożone ksiązki o tematyce świątecznej.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności