Ustawienia

Sobota, 22 czerwca 2024
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
pochmurno

NASI GOŚCIE CZYTAJĄ DZIECIOM ...

Ocena 0/5

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom dzisiaj odbyło się czytanie w Zblewie, Pinczynie i Borzechowie, a gośćmi byli: Pani Małgorzata Milewska - inspektor ds.gospodarki odpadami , Pani Iwona Gajewska-Wildmann – inspektor ds . windykacji i opłat, które czytały grupie przedszkolnej Jeżyki i Wiewiórki, natomiast w Pinczynie czytała Pani Teresa Sturmowska . Dzieci z ogromnym zainteresowaniem wysłuchały czytanek, następnie otworzyły pociąg i w rytm piosenki wędrowały po bibliotece.

Naszym gościom serdecznie dziękujemy!

Galeria zdjęć

Pani Gosia siedzi z przodu na krześle trzymając książeczkę i maskotkę, uśmiecha się,  dzieci siedzą na dywanie i patrzą w Jej stronę. Dzieci siedzą na dywanie i słuchają bajki, z przodu widać dobrze dwie dziewczynki w blond włosach, które są skupione na słuchaniu. Dzieci siedzą na dywanie, z przodu dziewczynka w niebieskiej sukience i blond włosach podnosi rękę zgłaszając się. Dzieci siedzą na dywanie, z przodu siedzi dziewczynka w blond włosach w czapce rogatywce kolejowej. Pani Gosia trzyma w rękach wydrukowany quiz dotyczący lokomotywy J. Tuwima i czyta dzieciom zadając pytania. Na dywanie siedzi dziewczynka w rózowej sukience i w blond pokręconych włosach. Na dywanie siedzą dzieci i słuchają bajki. Dzieci siedzą na dywanie, z za nimi z tyłu Pani Gosia, która im wcześniej czytała bajkę. Pani Gosia częstuje dzieci cukierkami z koszyka. Przy koszyku stoi dziewczynka w czerwonym kapelusiku. Pani Gosia w czapce rogatywce kolejowej prowadzi dzieci w "pociąg", gdzie jedno za drugim idą trzymając się za ramiona. Dziewczynka w różowej sukience i rogatywce kolejowej porowadzi razem z Panią Gosią pociąg z dziećmi. Dzieci są ustawione w pociąg i idą za Gosią, która ten pociąg prowadzi. Dziewczynka z przodu prowadzi pociąg, ma ubrane czapkę rogatywkę kolejową, za nią idzie Pani Gosia i kolejne dzieci. Dzieci siedzą na dywanie, a z przodu na krześle siedzi Pani Iwona i czyta bajkę. Jeden chłopiec w blond włosach stoi przy Niej i opiera sie o Jej ramię. Zdjęcie grupowe, dzieci siedzą na dywanie, a z tyłu siedzi Pani Iwona z chłopcem na kolanach. Pani Iwona czyta bajkę, a przy Niej stoi chłopiec w blond włosach. Grupa dzieci stoi przy Pani Iwonie. Zdjęcie grupowe, dzieci siedzą na dywanie, a z tyłu siedzi Pani Iwona z chłopcem na kolanach. Dzieci siedzą wraz ze swoją Panią na dywanie, mają rękę podniesioną do czoła. Dziewczynka w rogatywce kolejowej prowadzi pociąg, idą za nią koleżanki i koledzy. Dziewczynka w rogatywce kolejowej prowadzi pociąg, idą za nią koleżanki i koledzy. Uśmiechnięta dziewczynka w rogatywce kolejowej prowadzi pociąg, idą za nią koleżanki i koledzy. Dzieci siedzą na siedziskach w bibliotece i słuchają bajki czytanej przez bibliotekarkę. Na biurku są postawione pionowo dwie książki "Lokomotywa" i " Słuchaj Tygrysie" Dzieci siedzą na dywanie, a z prawej strony stoi Pani bibliotekarka i coś do nich mówi. Dzieci siedzą na dywanie, a z przodu na krzesełku siedzi nasz gość Pani Teresa i czyta im bajkę. Dzieci siedzą przy stole i robią karty pracy. Niektorzy chłopcy podnoszą te kartki do góry. Dzieci siedzą przy stołach i robią karty pracy. Pani Teresa pochyla się nad jednym ze stołów. Chłopcy przy stole robią karty pracy. Dzieci siedzą przy stołach i robią karty pracy. Dzieci przy stole robią karty pracy. Z przodu widać naszego gościa Panią Teresę, która rozmawia z nauczycielką. Dzieci stoją w grupie trzymając swoje zrobione prace rysunkowe. Stoją razem ze swoją Panią i Panią Teresą.