Ustawienia

Sobota, 22 czerwca 2024
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
pochmurno

PRZEDSTAWIENIE PT "OPOWIEŚCI Z TECZKI PROFESORA KSIĄŻECZKI"

Ocena 0/5

Gościem dzisiejszym naszej biblioteki był Teatr Maska z Krakowa, który przygotował specjalne przedstawienie promujące czytelnictwo pt. "Opowieści z teczki Profesora Książeczki".
Na scenie pojawił się niezwykły bohater, który uwielbiał czytać książki i pisać własne historie. Profesor Książeczka, zaprosił młodych widzów do swojego fantastycznego świata, gdzie można było zobaczyć Czerwonego Kapturka i Kopciuszka. Niezwykły gość udowodnił, młodej publiczności, że czytanie książek to zabawa w wyobraźnię, a każda książka to podróż do innego świata. Uczestnikami była kl. I C z Panią Wiesławą Guzińską oraz kl. 3 B z Panią Mariolą Murawską. Bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy.

Galeria zdjęć

Dzieci seidzą na dywanie i patrzą do przodu, gdzie jest dwóch przebranych aktorów za postaci bajkowych, pomiędzy nimi stoi dziewczynka z widowni. W tle las i leżące książki. Na tle lasu z leżącymi na polanie książkami stoi przebrana aktorka i chłopiec w zielonej koszulce. Na tle lasu z leżącymi na polanie książkami stoi przebrany aktor w kapeluszu, dzieci siedzą na dywanie i podnoszą ręce zgłaszając się. Dzieci w grupie siedzą na dywanie,a z tyłu stoi przebrany aktor w kapeluszu pozując do zdjęcia. Na tle lasu z leżącymi na polanie książkami stoi dwóch aktorów, jeden z nich przebrany jest za misia. Na tle lasu stoi aktor przebrany za misia trzymając pluszowy tort z napisem happy birthday. Na tle lasu stoi dwóch przebranych aktorów, z przodu widać dzieci patrzące na spektakl. Na tle lasu z leżącymi na polaniie książkami stoi dwóch przebranych aktorów Na tle lasu stoi aktorka przebrana z zółtą torbą,a obok niej stoi dziewczynka z widowni. Na tle lasu stoi dwóch przebranych aktorów, a po środku stoi uśmiechnięta dziewczynka z wodowni. Na tle lasu stoi dwóch przebranych aktorów i chłopiec w zielonej koszulce z widowni. Na tle lasu stoi przebrana aktorka i roześmiany chłopiec z widowni. Grupa dzieci siedzi na dywanie i patrzy na przedstawienie. Na tle lasu stoi dwóch przebranych aktorów. Na dywanie siedzi grupa dzieci.