W środę 30 kwietnia, w bibliotece w Pinczynie był nagrywany kolejny odcinek "Bajeczki u Aneczki". Gośćmi tego odcinka byli przyjaciele "Psiego Patrolu". Bardzo dziękujemy za odwiedziny.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!