Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Z okazji TYGODNIA BIBLIOTEK zajęcia z klasą 3 Szkoły Podstawowej poprowadziła Pani Małgorzata Trzebiatowska. Tematem były zmysły człowieka.
Podczas zajęć dzieci miały okazję sprawdzić jak działają ich zmysły. Po części teoretycznej, na dzieci czekała magiczna skrzynka, dzięki której dzieci musiały zgadnąć co jest w środku. Na koniec zostały wykonane książeczki dotykowe dla dzieci niewidomych i słabowidzących. Dziękujemy klasie 3 za odwiedziny i Pani Małgosi za poprowadzenie cudownych zajęć.