Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Dzisiaj mieliśmy przyjemność gościć Akademię Małego Teatru z Krakowa, które zaprezentowało przedstawienie pt. "Na Ratunek Przyrodzie".
Dzieci w przystępny i pełen humoru sposób dowiedziały się, czym jest smog, jak możemy przeciwdziałać globalnemu ociepleniu oraz dlaczego tak ważne jest segregowanie odpadów. To nie tylko świetna zabawa, ale też wartościowa lekcja ekologii!
Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami . Po zakończonym spektaklu dzieci zaśpiewały „Sto lat” i przekazały pięknego kwiatka z okazji Dnia Bibliotekarza. Serdecznie dziękuję, było bardzo miło.