Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Dzisiaj gościnnie czytałam bajeczki przedszkolakom przy Szkole Podstawowej w Bytonii: Pszczółkom, Promyczkom, Biedronkom oraz Motylkom. Serdecznie dziękuję za zaproszenie, było bardzo miło. Otrzymałam od dzieci przepiękne podziękowania.