
Dzisiaj odwiedziła nas klasa V z SP w Bytoni z wychowawczynią Pauliną Landowską-Redzimską. Uczniowie poznali zasady funkcjonowania biblioteki, budowę książki i etapy jej powstawania. W celu utrwalenia wiadomości dzieci wykonały karty pracy. Było wesoło, sympatycznie, gdyż młodzież aktywnie brał udział. Dziękujemy!