Logo Gminnej Biblioteki Publicznej w Zblewie

PODZIĘKOWANIA OD ZERÓWKI

Ocena 0/5

Na zakończenie roku szkolnego klasa O wraz z wychowawczynią p. Iwoną Trzebiatowską  podziękowała piękną laurką i kwiatkami za czytanie bajek w roku szkolnym 2022/2023. 
To ja serdecznie dziękuję za współpracę i do zobaczenia we wrześniu. 

Galeria zdjęć

Zdjęcie grupowe dzieci z Panią wychowawczynią i Panią bibliotekarką w bibliotece. Na biurku leżą żywe kwiaty fioletowe, a obok na białej serwetce leżą własnoręcznie zrobione fioletowe kwiatki z papieru. Na białej serwetce leżą własnoręcznie zrobione fioletowe kwiatki z papieru. Na białej części laurki jest napis z podziękowaniem za czytanie książek i własnoręczne podpisy dzieci.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności