Agatka i Iga kolejne czytelniczki, które dostały dyplom w akcji ,,MAŁA KSIĄŻKA- WIELKI CZŁOWIEK".Gratulujemy!
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!