Logo Gminnej Biblioteki Publicznej w Zblewie

KOLEJNE DYPLOMY " MAŁEGO CZYTELNIKA"

Ocena 0/5

Agatka i Iga kolejne czytelniczki, które dostały dyplom w akcji ,,MAŁA KSIĄŻKA- WIELKI CZŁOWIEK".
Gratulujemy!

 

Dwie dziewczynki o blond wlosach stoją w bibliotece pokazując swoje dyplomy "Małego Czytelnika"

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności