"Szybki PIT" w bibliotece

Trwa ogólnopolska akcja „szybki PIT” dotycząca składania rocznych zeznań podatkowych. Głównym celem akcji jest uświadomienie podatnikom, jakie korzyści płyną z terminowego i szybkiego składania deklaracji podatkowych oraz rozpowszechnienie informacji o możliwości składania deklaracji drogą elektroniczną.

W bibliotece w Zblewie, Pinczynie i Borzechowie istnieje możliwość wypełnienia i wysłania deklaracji podatkowej. W dniu 18 marca w godzinach od 9.00 do 14.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Małgorzaty Hillar w Zblewie odbędzie się dyżur podatkowy pracownika Urzędu Skarbowego ze Starogardu Gd. Będzie można poradzić się, jak prawidłowo rozliczyć podatek i ulgi za ubiegły rok oraz wysłać PIT przez aplikację e-Deklaracje. Serdecznie zapraszamy.