OTWARCIE TYGODNIA BIBLIOTEK W PINCZYNIE

W bibliotece w Pinczynie rozpoczynamy Tydzień Bibliotek . W związku z tym przedsięwzięciem gościliśmy dzisiaj uczniów klasy II Szkoły Podstawowej w Pinczynie z Panią Wychowawczynią. Tematem przewodnim było podkreślenie roli bibliotek oraz zaprzyjaźnienie Dzieci ze światem książek . Książki oferują niezwykle bogatą i pożyteczną metodykę postrzegania świata i naszego otoczenia, kształtują tylko pozytywne wzorce zachowań. Czego nie możemy powiedzieć o telewizji i internecie, które mają zbyt drastyczną formę przekazu dla Dzieci ... Była też bajeczka oraz zadania związane z bohaterami książeczki - labirynt oraz puzzle . Spotkanie zakończyliśmy krótką pogadanką o tym jak szanować książki , w związku z czym Dzieci wykonały piękną zakładkę.