OLGA TOKARCZUK Z LITERACKIM NOBLEM! ZAPRASZAMY PO KSIĄŻKI NOBLISTKI!

OLGA TOKARCZUK Z LITERACKIM NOBLEM!
ZAPRASZAMY PO KSIĄŻKI NOBLISTKI!

Cała Polska żyje dziś tym wydarzeniem: Olga Tokarczuk – jako druga Polka - została  laureatką Nagrody Nobla w dziedzinie literatury za 2018 rok! Przy tej wyjątkowej okazji serdecznie zapraszamy do naszej Gminnej Biblioteki Publicznej w Zblewie, gdzie znajdą Państwo wiele książek tej pisarki, w tym te najbardziej znane jak: „Księgi Jakubowe”, „Prowadź swój pług przez kości umarłych”, „Dom dzienny, dom nocny” czy „Zgubiona dusza”.
Już wkrótce nasi czytelnicy znajdą w bibliotece także jedną z pierwszych powieści O. Tokarczuk – „Podróż ludzi Księgi”. Czekamy na dostawę i czekamy na Was, drodzy Czytelnicy!
A dla pierwszych pięciu osób, które wypożyczą w bibliotece w Zblewie książkę autorstwa naszej tegorocznej Noblistki czeka niespodzianka – sympatyczny upominek!